ورود به سیستم
 ارسال مجدد ایمیل تایید؟
 فراموشی رمز ورود
 کاربر جدید ؟ ثبت نام

انتخاب زبان
جستجواخبار جديد

قابل توجه شرکت کنندگان عزيزي که مايل به شرکت در کارگاه هاي اموزشي هستند:

لطفا هزينه ثبت نام در هر کارگاه -40 هزار تومان به ازاي هر کارگاه- را به شماره حساب 425302450نزد بانك تجارت، شعبه دانشگاه فردوسي - كد 4250- به نام نوزدهمين سمينار شيمي تجريه ايران واريز نموده و اسکن فيش را از طريق ايميل ارسال فرماييد. لطفا در عنوان ايميل ذکر شود مربوط به شرکت در کارگاه و در متن ايميل نام کارگاه مورد نظر ثبت گردد.

تذکر مهم

کساني که مقاله انها به علت داوري در سمينار پذيرفته نشده است و انصراف خود را از شرکت در سمينار تا 20 بهمن توسط ايميل به دبير خانه اطلاع داده اند لطفا فرم انصراف را -از اينجا دانلود نموده وپس از تکميل به ادرس ايميل سمينار ار سال فرمايند تا نسبت به عودت هزينه هاي واريز شده-انشاله بعد از پايان برگزاري سمينار اقدام گردد. در عنوان ايميل ذکر شود" فرم انصراف ازشرکت در سمينار"

ياداوري1: ابعاد پوستر: طول 120 سانتيمتر و عرض 90 سانتيمتر

زمان نصب پوسترها: صبح از ساعت 8 و برداشتن آن ساعت 12 و بعد ازظهراز ساعت 14 و برداشتن آن ساعت 18

لازم به ذكر است كه مسئوليت برداشتن و حفظ پوسترها به عهده شخص ارائه‌كننده است و برگزاركنندگان سمينار مسئوليتي در اين رابطه ندارند.

ياداوري2: به استحضار شركت‌كنندگان گرامي نوزدهمين سمينار شيمي تجزيه ايران ميرساند، كه پذيرش ميهمانان عزيز از ساعت 12 ظهر روز دوشنبه، 7/12/91 لغايت 12 شب همانروز در:

مشهد مقدس، ميدان آزادي، پرديس دانشگاه فردوسي مشهد، دانشكده علوم

صورت مي‌پذيرد. بديهي است كه پذيرش در روز اول سمينار هم تا ظهر فعال مي‌باشد. درخواست مي شود حتما اصل فيشهاي واريز شده را به همراه داشته باشيد

 ميهمانان عزيزي كه در هتل طرقبه اسكان دارند، پس از پذيرش به محل هتل انتقال داده مي‌شوند.

يادآوري3: شركت‌كنندگان عزيزي كه ميهمان ويژه سمينار هستند و يا افرادي كه قبلاً انفرادي ثبت‌نام كرده‌اند در صورتيكه مايل باشند همراه با همسرشان در سمينار شركت نمايند، مي‌بايست هزينه‌‌هاي مربوطه را نقداً در موقع پذيرش پرداخت نمايند.

ياداوري4 : پيرو در خواست هاي مکرر تعدادي از متقاضيان، دبير خانه سمينار به اطلاع ميرساند شرکت در همايش بدون ارائه مقاله امکان پذير است. ميزان هزينه ارسالي 120 هزار تومان مي باشد(بدون رزرو هتل و نهار) که بايستي تا پايان وقت اداري تاريخ 3 اسفند واريز گردد

poster_A  تعداد بازدید - : 383490
©2011 Ferdowsi University Of Mashhad.